Quietus Day 15¾

86-udalost.png

Vzhledem ke stále nejasné situaci okolo uvolňování opatření, jsme se rozhodli, že 16. ročník QD bude přesunout na 21. 8. – 23. 8. 2020.


Jelikož letošní ročník bude vzhledem k nutným opatřením a omezením dost netradiční, tak to nebude oficiální 16. ročník jako takový, ale ročník 15¾.

Akce proběhne v duchu for fun a také aby se neřeklo, že pořád sedíme zavření doma, tak se holt uzavřeme na kulturáku. Akce bude bez Prize money o dalších změnách vás budeme informovat. Turnaj v CS:GO proběhne při sníženém počtu týmů. Startovné na osobu bude 350kc.

Jak jsme psali už výše, tuto QD neberte jako regulérní ročník, ale spíše jako takový bootcamp a setkání se svými přáteli. Jde nám spíše o to, příjemně se pobavit a odreagovat.

UPDATE:

Máme zde pro vás malý update ohledně ročníku 15¾. Maximální počet týmů pro CS:GO turnaj je stanoven na 16. Počet týmů je omezen z důvodu dodržení rozestupů mezi jednotlivými účastníky akce. Diváci se nijak registrovat nemusí a mohou na akci bez problémů dorazit.

UPDATE 2:

Tak přinášíme vám další novinku ohledně chystaného ročníku a to je ta, že maximální počet týmů byl navýšen z 16 na 24. V brzké době můžete čekat Info ohledně turnaje v CS:GO. Nadále platí, že akce proběhne v duchu for fun a tím pádem vstupné stále zůstává 350Kč. 


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace