Ohlédnutí za 16. ročníkem Fonergy Quietus Day

117-news.png

Letošní QD je úspěšně za námi a nám nezbývá nic jiné, než shrnout celou lanpárty.

 

 

V pátek ve 20:00, když dorazili všechny týmy na místo to konečně vypuklo! Po úvodním proslovu , kde jsme  zároveň představili novou herní platformu Bepro.gg na které se celé QD odehrálo, se šlo do první zápasů základních skupin. Děkujeme hráčům za jejich trpělivost a zpětnou vazbu při vychytání chyb v průběhu celého turnaje.

 

V sobotu s koncem základních skupin přišla první překvapení a to když týmy jako eSuba Youngsters, nebo Value Skins Team vypadli z hlavního turnaje. Se začátkem play off hlavního turnaje odstartoval i turnaj doprovodný, který nakonec vyhrál tým eSuba Youngsters. Díky spolupráci s Republeague byl k dispozici i jejich Comunity cup. V play off hlavního turnaje se ukázalo, že s týmy jako Brambory a AbuSers se musí počítat jako s adepty na vítězství hlavního turnaje.

 

V nedělním finále čekaly na tým Bruh favorizované Brambory. Bruh pokračovali ve své jízdě a po vyrovnané partii na Vertigu překvapivě jasně dokráčeli pro zasloužené prvenství na mapě Mirage.

 

Celou akcí vás také provázel stream, na kterém jste mohli opět sledovat úžasnou dvojici Lelek a Shadye a na pozadí šikovného observera Pumbu a Honzu Náhlíka z PlayZone.

 

Děkujeme také především našim partnerům:

Avonet -  poskytl nám opět více než dostačující a kvalitní internet

Nio – zprostředkováni komponentů pro nový csgo server

SnowlyCode – technicky support platformy bepro

Fadee - nám věnoval hmotné ceny do hlavního turnaje

Godlike - nám i hráčů poskytnul potřebnou energii pro zvládnutí celého víkendu

Slevíci – finanční podpora akce

DxRacer - zajistil pohodlné sezení pro naše streamery

Generální partner akce Fonergy – finanční podpora akce

 

Dále bychom rádi poděkovali našim mediálním partnerům  y-zone, playzone, za jejich podporu.

 

 

Nemalé díky patří také hlavně vám hráčům a návštěvníkům, za vaši obrovskou  podporu. A také celému týmu který každoročně pomáhá akci nachystat.

Těšíme se opět na příští ročník.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace