Informace ke vstupu

110-219417500-229746738878809-8997374741237794683-n.png

Máme tu pro vás důležité informace týkající se vstupu na lanpárty.

V první řadě prosíme všechny hráče aby měli správně vyplněné svoje jméno, příjmení a datum narození ve svém účtu na webu.

Co se týče opatření tak pro vstup všichni přítomní a to nejen hráči ale i diváci při příchodu prokáží splnění jedné z následujících podmínek:-doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní


-doložit negativní POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin


-doložit prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce


-aplikaci nebo certifikát očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.Pozor pouze čestné prohlášení nebo fotky antigenních samotestů neakceptujeme, musíte mít potvrzení o jeho provedení. Pokud budete mít vlastní antigenní test a budete si ho dělat na místě, udělejte si ho u vstupu.

Antigenní test bude možný zakoupit i u nás u vstupu, máme však omezené množství kusů, v případě zájmu je nutné nás kontaktovat. Musíte ale počítat s rizikem že vám může vyjít pozitivní a akce se nebudete moci zúčastnit. Proto doporučujeme udělat si testy předem.


A jako poslední prosíme hráče aby se minimálně na dobu konání akce přihlásili na náš discord https://discord.gg/vgVTmFC . V případě jakéhokoliv problému nebo dotazu pište hlavně v průběhu akce na discord, rychleji je tak vyřešíme. Připravené zde máte i týmové roomky pro společnou komunikaci.


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace